Pracownik utrzymania ruchu

Kontakt:

Paulina

E-mail: rekrutacja@selekt.info

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
System zmianowy: 2 zmiany

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– konserwacje, remonty i przeglądy maszyn i urządzeń;
– bieżące usuwanie awarii oraz dbanie o prawidłowe działanie maszyn;
– zarządzanie gospodarką części zamiennych i dbanie o optymalny stan zapasów,
– zapewnienie bezpieczeństwa ludzi i środowiska pracy,
– maksymalizacja efektywności i wydajności procesów wytwórczych,
– zapewnienie optymalnego zużycia mediów,
– realizacja przyjętej strategii utrzymania ruchu.

WYMAGAMY:
– wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
– mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub ślusarza,
– doświadczenie w zakresie podstawowych napraw i regulacji maszyn,
– zainteresowania oraz zdolności mechaniczne,
– dobra znajomość rysunku technicznego,
– umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:
– uprawnienia na wózki widłowe,
– uprawnienia SEP,
– obsługa suwnicy,

OFERUJEMY:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
– możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład;
– podstawę wynagrodzenia zależną od doświadczenia i nie niższą niż 3192 zł brutto miesięcznie + dodatki (frekwencyjny, za niepalenie);

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@selekt.info

Oferta pracy tymczasowej za pośrednictwem SELEKT KIW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 19749.