Pracownik produkcyjny do Niemiec

Kontakt:

proTeam

http://proteam.info.pl

E-mail: rekrutacja@proteam.info.pl

ProTeam to Firma z dużym doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku technologii tworzyw sztucznych. Od lat jesteśmy ważnym partnerem dla naszych zagranicznych kontrahentów. Marka proTeam jest jedną z najbardziej liczących się i rozpoznawalnych w branży. Jesteśmy cenieni za terminowość, niezawodność oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Pracownika produkcyjnego. Zatrudnienie będzie miało miejsce poza granicami kraju, okolice Flensburga – Niemcy. Wymagamy zaangażowania przy pracy, chęci do nauki oraz dyspozycyjności. Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki oraz stabilność zatrudnienia.

Wymagania:

umiejętność obsługi elektronarzędzi
zdolności manualne
chęć zdobywania nowych umiejętności
Nie wymagamy znajomości języka obcego!

Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty!

Zapraszamy do kontaktu!

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest proTeam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Szczecinie, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin Centrum w Szczecinie za numerem KRS 0000686592

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do proTeam zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełna treść obowiązku informacyjnego zamieszczona jest na naszej stronie internetowej w zakładce „Ochrona Danych”.