Ogłoszenia lokalne: Dam pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Kontakt:

ImpactJob

E-mail: kandydat@impactjob.eu

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Malowanie
Szpachlowanie
Prace murarskie
Tynkowanie
Tapetowanie
Ogólne prace remontowe
WYMAGANIA:
Wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza/murarza lub pracownika budowlanego (warunek konieczny)
Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe (warunek konieczny)
Prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd
Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (11,30-13,50 euro brutto / godzina + 25-45 euro netto diety/przepracowany dzień)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.