Pracownik Obsługi Klienta

Kontakt:

Paulina

E-mail: rekrutacja@selekt.info

Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko: Pracownik obsługi klienta

Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę.

Miejsce pracy: Ostrawa (Czechy) – możliwa częściowa praca z domu (home office)
Typ umowy: umowa o pracę (czeska) – w PL obowiązuje ubezpieczenie zdrowotne

ZADANIA:
– obsługa infolinii: przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od klientów potrzebujących pomocy (nie jest to sprzedaż produktów!);
– weryfikacja danych klientów, zakresu ubezpieczenia oraz przysługujących klientowi serwisów;
– organizacja pomocy przy użyciu sieci usługodawców (np. holowanie samochodu, zapewnienie samochodu zastępczego, zapewnienie usług hydraulika, ślusarza, dekarza).

WYMAGANIA:
– znajomość j. polskiego (poziom ojczysty);
– znajomość j. angielskiego na poziomie B2;
– wykształcenie minimum średnie;
– dyspozycyjność i elastyczność (praca zmianowa + 2 dni weekendowe pracujące w miesiącu).

OFERUJEMY:
– atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie kwartalne;
– szeroki pakiet benefitów (kupony lunchowe, roczne ubezpieczenie podróżne, zniżki na produkty, dopłata do dojazdów);
– 25 dni urlopu;
– pracę częściowo w systemie Home Office;
– realne możliwości rozwoju i awansu;
– przyjazny i wspierający zespół oraz opieka Buddy’ego;
– komfortowe warunki pracy (strefy relaksu, wyposażona kuchnia, nowoczesne i klimatyzowane biuro w samym centrum Ostrawy).

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres rekrutacja@selekt.info lub zaaplikowanie poprzez link na stronie www.