Pracownik ds. ofertowania obsługa klienta branża sportowa – praca od zaraz!

Kontakt:

+48509817467

E-mail: info.techniczni@eurowork.net.pl

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.
Dla naszego Klienta w Polsce, który operuje w branży sportowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA

Miejsce pracy: Żory
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas trwania projektu: praca na dłuższy czas

Obowiązki:
– Obsługa klientów oraz ofertowanie poprzez telefoniczny kontakt oraz e-mail
– Udzielanie informacji o produktach i usługach firmy
– Rozwiązywanie problemów i obsługa reklamacji
– Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta

Wymagania:
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
– Mile widziana znajomość języka niemieckiego
– Doskonałe umiejętności komunikacyjne
– Pozytywne podejście do pracy z klientem
– Umiejętność pracy w zespole
– Terminowość i dokładność w wykonywaniu obowiązków
– Zaangażowanie i chęć rozwoju

Co możemy Ci zaoferować?
– Umowę o pracę z atrakcyjną stawką
– Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
– Możliwość rozwoju zawodowego
– Szkolenia w zakresie obsługi klienta i produktów firmy
– Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu
– Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym (po uzgodnieniu z pracodawcą)
– Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
– Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476