Zastępca Kierownika Oddziału

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku wCzechowicach-Dziedzicach w obszarze Usług Bocznicowych.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za sprawne działanie bocznicy kolejowej
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • Realizacja postanowień umowy zawartej z Klientem
  • Prowadzenie uzgodnień operacyjnych i rozliczeń finansowych z Klientem
  • Odpowiedzialność za osiągnięcie dodatniego wyniku finansowego oddziału
  • Weryfikacja i sporządzanie raportów rozliczeniowych, racjonalna gospodarka posiadanymi zasobami
  • Organizacja stanowisk pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy

Profil kandydata

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży kolejowej związanej z obsługą bocznic
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenie średnie
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji
  • Znajomość przepisów kolejowych, prawa pracy i BHP
  • Otwartość; orientacja na Klienta
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy Językowe
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia29.08.97 (Dz. U.2015.2135.)