Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Zastępca kierownika marketu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/1691
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie działalności oddziału firmy, dbałość o wysoki poziom obsługi klienta oraz dobre wyniki sprzedaży, kierowanie pracą zespołu pracowników.Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godz. 8.00-18.00, 10.00-20.00 + dyżur weekendowy. Praca wg harmonogramu, w Bielsku-Białej. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, komunikatywność i zamiłowanie do pracy w handlu, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, umiejętność kierowania zespołem pracowników, mobilność, gotowość do podjęcia pracy w delegacjach. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej