ZMB Capital Sp. z o.o. to w pełni polska, rodzinna firma, właściciel jednej z najstarszych rozlewni wód mineralnych w Polsce. Zatrudniamy blisko pół tysiąca pracowników w trzech zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na południu kraju oraz sześciu centrach dystrybucji wody w systemie galonowym. Od ponad 40 lat dostarczamy naszym klientom doskonałą wodę, najwyższej jakości napoje i syropy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Zastępca Głównego Księgowego
Miejsce pracy: Ustroń
OPIS STANOWISKA:
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie ze standardami sprawozdawczości finansowej i przepisami prawa podatkowego
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • czynny udział w audytach i badaniu sprawozdania przez biegłego rewidenta
  • weryfikacja dokumentów pod względem podatkowym i rachunkowym
  • tworzenie wewnętrznych procedur
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich bieżące wdrażanie
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów księgowych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, Zarządem, Właścicielami i Współpracownikami
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości i innych odpowiednich przepisów prawa
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (w tym Excel)
  • znajomość obsługi systemów ERP
  • dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność organizacji pracy własnej, komunikatywność i zdolność analitycznego myślenia
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny i medyczny
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ZMB CAPITAL Sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu (43-450), przy ul. Jelenica 72, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000709458, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy”.