Ogłoszenie numer: 4939760, z dnia 2021-07-05

LARIX - przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 20 lat w branży outdoorowo-sportowej. Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, K2, BCA, Sea To Summit, Camelbak, Reima, Silvini, Protest. Właściciel marki Viking. Poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:

Uvex Junior Manager

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Kompleksowe wdrażanie strategii marketingowej marki Uvex w zakresie szeroko pojętych aktywności (media tradycyjne, social media, sponsoring, eventy, targi itp.).
  • Kontroling dostaw oraz bieżąca praca w zakresie logistyki importowanych towarów.
  • Prowadzenie dokumentacji działu, kartotek produktowych itp.
  • Kreowanie wizerunku marki oraz kształtu kolekcji poprzez działania kontrolne i analityczne - zmierzające do trafnych wyborów produktów.
  • Współudział w tworzeniu katalogów, cenników oraz innych narzędzi sprzedażowych.
  • Działalność analityczna i regularna kontrola stoku magazynowego zmierzająca do stworzenia ofert handlowych umożliwiających optymalną sprzedaż.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży sportowej.
  • Wykształcenia min. średniego mile widziane wyższe - kierunkowe ekonomia, zarządzanie, sport (AWF kierunek managerski).
  • Bardzo dobrej znajomości, w mowie i piśmie, języka angielskiego (warunek konieczny).
  • Praktycznej i bardzo dobrej znajomości pakietu OFFICE (szczególnie Excel).
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, precyzji i dbałości o szczegóły.

Oferujemy

  • Realny wpływ na wizerunek i kierunek rozwoju marki Uvex, za które będzie odpowiedzialny Uvex Junior Manager.
  • Niezbędne narzędzia pracy [laptop, telefon służbowy, samochód na potrzeby wyjazdów służbowych].
  • Pracę w środowisku międzynarodowym (udział w targach i sales meetingach).
  • Swobodę w osiąganiu rezultatów pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.