Impel Synergies Sp. z.o.o. spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca usługi zintegrowanego Facility Management, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Technik Mobilny
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Twój zakres obowiązków:
  • Wykonywanie napraw elektrycznych, hydraulicznych, malarskich oraz ślusarskich w budynkach naszych klientów
  • Świadczenie usług serwisu mobilnego na terenie województwa
  • Raportowanie wykonanych usług zgodnie z ustalonymi procedurami
  • Usuwanie awarii i bieżące naprawy uszkodzonych elementów
  • Montaż nowych urządzeń
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku konserwatora, serwisanta
  • Dobra wiedza na temat instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych
  • Uprawienia SEP minimum do 1kV
  • Umiejętności tzw. „złotej rączki”
  • Znajomość zagadnień klimatyzacyjnych i wentylacyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do pracy wyjazdowej (teren województwa)
To oferujemy
  • Praca w dużej i stabilnej organizacji nastawionej na nieustanny rozwój oferowanych usług
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz programu Multi-sport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program szkoleń i dostęp do platformy e-learningowej
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon
  • System wynagrodzenia oparty o osiągane cele

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Synergies Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Spółka).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, polega na zabezpieczeniu Impel Synergies Sp. z o.o. .przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z roszczeń związanymi z procesem rekrutacji. W przypadku zamieszczenia przez Panią/Pana klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na wzięcie udziału w procesie prowadzonej rekrutacji, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie również zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj

Jeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o skontaktowanie się z nami:

Inspektor Ochrony Danych:

el: + 48 (22) 207 21 87 E-mail: iod.synergies@impel.pl

Impel Synergies Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118.