Oferta przeniesiona do archiwum
Staż z Lwem w Oddziale ds. Korporacyjnych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: KL/SK/MM/11/2018

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie.

Twoje zadania:

Efektywne wsparcie Doradców Klienta i Doradców Analityków w obsłudze klienta korporacyjnego m.in. poprzez:

  • Przygotowanie, archiwizację i porządkowanie dokumentacji,
  • Kompletowanie dokumentacji i obsługę elektronicznego obiegu dokumentów,
  • Przygotowanie prostych analiz finansowych,
  • Przygotowywanie ofert dla klientów,
  • Wsparcie w rozliczaniu warunków umownych klientów.
Nasze oczekiwania:
  • Ukończone studia I stopnia o profilu ekonomicznym,
  • Znajomość podstawowych zagadnień z bankowości,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolności analityczne,
  • Dokładność i dobra organizacja własnej pracy,
  • Otwartość na nowe wyzwania,
  • Praktyczna umiejętność obsługi pakietu Office.
 Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.
Oferujemy Ci:
  • Umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • Pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Certyfikat Stażu z Lwem
  • Cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • Elastyczny czas pracy