Krajowa Informacja Skarbowa
Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy asystent
Miejsce pracy: Cieszyn
Ogłoszenie o naborze Nr 86418

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:

  • stabilną pracę w jednostce administracji publicznej, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie zasadnicze na wskazanym w ogłoszeniu stanowisku nie niższe niż 4876,70 zł brutto,

  • dodatek za wieloletnią pracę od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”),

  • nagrody jubileuszowe,

  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,

  • dobrą lokalizację w pobliżu dworca PKP i PKS,

  • pracę w równoważnym systemie czasu pracy (praca zmianowa również w porze nocnej, niedziele i święta, zmiany 12 godzin na dobę – I zmiana od godziny 7.00 do godziny 19.00, II zmiana od godziny 19.00 do godziny 7.00),

  • możliwość pracy zdalnej,

  • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy,

  • pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie,

  • możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,

  • możliwość udziału w zawodach sportowych i rajdach organizowanych przez Krajową Administrację Skarbową.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • obsługa klienta zewnętrznego,

  • praca przy monitorze powyżej 4 godzin dziennie, przy naturalnym i sztucznym oświetleniu,

  • podstawowe wyposażenie na stanowisku: komputer, telefon, drukarka.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • praca w budynku II piętrowym, przestrzeń pracy Wydziału KIS: I piętro

  • budynek nie jest wyposażony w dźwig osobowy ani platformę dla potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo poruszających się na wózku,

  • w budynku, brak węzła sanitarnego przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo poruszających się na wózku,

  • miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych na terenie posesji za budynkiem,

  • budynek i stanowisko pracy nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych niewidomych i głuchoniemych.

Zakres zadań

  • Rejestruje oraz reaguje na zgłaszane incydenty, awarie oraz problemy w funkcjonowaniu systemu poboru opłaty elektronicznej SPOE KAS w związku z pełnieniem dyżuru w systemie zmianowym w ramach całodobowego punktu kontaktowego w sprawach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem systemu w celu zapewnienia pierwszej linii wsparcia technicznego.
  • Zdalnie wspiera przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych ze zgłoszonymi incydentami dotyczącymi dostępności usług oraz incydentów związanych z oprogramowaniem systemowym SPOE KAS, a także w zakresie bieżącej obsługi oraz eksploatacji przenośnych urządzeń kontrolnych.
  • Współpracuje z Ministerstwem Finansów Departamentem Poboru Opłat Drogowych w celu zapewnienia należytego wsparcia mobilnej kontroli obowiązku uiszczania opłaty elektronicznej, w tym zgłoszeń dotyczących prawidłowości funkcjonowania SPOE KAS.
  • Współpracuje z Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego (GITD) w celu zapewnienia należytego wsparcia mobilnej kontroli obowiązku uiszczania opłaty elektronicznej, w tym zgłoszeń dotyczących prawidłowości funkcjonowania SPOE KAS.
  • Klasyfikuje zgłoszenia na poziomie pierwszej linii wsparcia poprzez odpowiednie przekierowanie w ramach obowiązujących procedur zgłaszanych incydentów, awarii oraz problemów w funkcjonowaniu SPOE KAS w celu przekazania obsługi serwisowej z i do podmiotów zewnętrznych świadczących usługi dla SPOE KAS.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • doświadczenie zawodowe: 1 rok pracy zawodowej w obszarze związanym z IT,
  • znajomość systemu Windows – poziom podstawowy,
  • znajomość systemu Linux – poziom podstawowy,
  • znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN – poziom podstawowy,
  • wiedza ogólna z zakresu infrastruktury teleinformatycznej,
  • umiejętność precyzyjnego formułowania pisemnych i ustnych wypowiedzi,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań,
  • umiejętność skutecznej komunikacji,
  • umiejętność analizowania informacji,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej i podręczników operacyjnych,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym formułowanie standardowych wypowiedzi oraz czytanie i rozumienie tekstów z obszaru IT,