Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Stanowisko ds. konserwacji i napraw
Miejsce pracy: Ustroń
Numer: StPr/21/0099
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac konserwacyjno-naprawczych oraz ogólnobudowlanych w celu utrzymania sprawności technicznej nieruchomosci wraz z wyposażenia, usuwanie awarii instalacji elektrycznych niskiego napiecia zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, wykonywanie prac w zakresie napraw i renowacji mebli i sprzętu znajdujacego sie w ośrodku, konserwacja i naprawy w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o. oraz poszczególnych jej elementów i urządzeń, wykonywanie prac związanych z montażem i instalacją nowego sprzętu i wyposażenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

uprawnienia SEP do 1 kV, umiejętności w zakresie ślusarstwa, stolarstwa oraz prac ogólnobudowlanych, doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Ustroń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 1 556,25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie