Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/21/0522
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie dostaw mięsa i jego przetworów;przechowywanie mięsa i jego przetworów w punkcie sprzedaży;przygotowywanie mięsa i jego przetworów do sprzedaży oraz jego ekspozycja i oznaczenie;obsługiwanie klientów podczas sprzedaży mięsa i jego przetworów zgodnie ze standardami jakości;zawieranie transakcji sprzedaży oraz przyjmowanie i wydawanie dokumentów z nią związanych;kontrolowanie jakości sprzedawanego mięsa i jego przetworów;przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji lub pośredniczenie w ich załatwianiu;uczestniczenie w przeprowadzaniu kontroli wewnętrznej (inwentaryzacji);organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i systemu HACCP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Przestrzeganie zasad higieny
Uprawnienia: obsługa komputera i kasy fiskalnej

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : mile widziana umiejętność obsługi urządzeń fiskalnych, urządzeń w sklepie mięsnym.[Inne] : mile widziane doświadczenia, ale istnieje również możliwość przyuczenia do zawodu

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu