Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Sprzedawca mięsa oraz wyrobów z mięsa
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1079
OBOWIĄZKI:
Aktywna sprzedaż artykułów , ekspozycja art. w ladzie chłodniczej, odbiór towarów, przechowywanie, sporządzanie zamówień do dostawców, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Praca w dni robocze i wolne, dwuzmianowa w godz. 6.00-18.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagane : umiejętność obsługi kasy fiskalnej, dyspozycyjność, umiejętność energicznej obsługi klienta, umiejętność obsługi dotykowego urządzenia do sprzedaży typu POS, komunikatywność, koncentracja, wysoka kultura osobista, wysoka higiena osobista, poczucie estetyki. Mile widziana ks. zdrowia do celów sanitarno-epidemicznych.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej