Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dla naszego klienta – jednej ze znanych na polskim rynku firm z branży TSL – aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Zakres obowiązków:
  • świadczenie usług spedycyjnych w zakresie transportu międzynarodowego,
  • uczestniczenie w nawiązywaniu relacji z klientami,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami i przewoźnikami,
  • optymalizacja kosztów transportu,
  • kontrola obiegu dokumentów przewozowych.
Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • swobodne poruszanie się na rynku klientów i przewoźników,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),
  • wyższe wykształcenie (mile widziane kierunkowe),
  • mile widziane doświadczenie na stanowiskach handlowych lub w obsłudze klienta.
Klient oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy zależny od wyników,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • dużą autonomiczność stanowiska,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów: kartę sportową, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej.

Przesyłając CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o., zamieszczoną na stronie www.globetek.pl.

Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

Rozumiem ponadto, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.