Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Specjalista
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/0069
OBOWIĄZKI:
1)kontrola dokumentacji prowadzonej zgodnie z Dobrą Praktyką Laboratoryjną2)przeprowadzanie inspekcji komórek organizacyjnych w ramach systemów DPL, ISO 9001 oraz AAALAC International3)przeprowadzanie inspekcji badań prowadzonych zgodnie z systemem DPL i AAALAC International4)przeprowadzanie inspekcji procesów w systemach DPL, ISO 90015)kontrola dobrostanu zwierząt6)śledzenie literatury fachowej w zakresie powyższego zakresu zadań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe: biologiczne, chemiczne, zootechniczne lub pokrewne, doświadczenie w pracy z systemami jakości, preferowana znajomość systemów DPL, ISO 9001, AAALAC International, dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację oraz czytanie tekstów źródłowych w zakresie powierzonych zadań), komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie