Oferta przeniesiona do archiwum
Specjalista w obszarze bankowości detalicznej
Miejsce pracy: Wisła
Nr ref.: MK/LSW/11/2018

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

Twoje zadania:
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów indywidualnych
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta
  • Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta
  • Wspieranie i edukowanie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej
  • Realizacja zespołowych zadań sprzedażowych w ramach produktów bankowości codziennej i specjalistycznej: inwestycji oraz produktów dla Przedsiębiorcy
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi transakcji gotówkowych
Nasze oczekiwania:
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową
  • Praktyczna umiejętność pracy z nowoczesnymi narzędziami tj. tablet, smartfon
  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta
  • Znajomość produktów i regulacji bankowych
  • Doświadczenie w obsłudze kasowej
  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – dodatkowy atut
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy