Poszukujemy:
Specjalisty / Specjalistka ds. rekrutacji i HR
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Twój zakres obowiązków:
  • Bieżące monitorowanie nadesłanych zgłoszeń od Kandydatów
  • Wstępna analiza i selekcja CV
  • Organizacja procesów rekrutacyjnych - kontakt mailowy i telefoniczny, przekazywanie informacji zwrotnej
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych dla 6 oddziałów firmy
  • Współpraca z dyrektorami oddziałów w zakresie rekrutacji
  • Bieżąca komunikacja z Kandydatami
  • Raportowania postępów rekrutacyjnych
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów rekrutacyjnych
  • Współpraca przy tworzeniu ogłoszeń o pracę
  • Dbałość o candidate expirience
  • Współpraca w usprawnianiu procesów rekrutacyjnych
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • Mile widziane doświadczenie w innych obszarach HR,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Samodzielności oraz zorientowania na rezultat.
Oferujemy:
  • Ciekawą  pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego,
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych - Mutlisport
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.