Oferta przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 2123216, z dnia 2018-10-19

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów (Logistyka)

Miejsce pracy: śląskie / Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska

  • intensywne poszukiwanie nowych dostawców strategicznych surowców,
  • prowadzenie i uaktualnianie bazy istniejących i potencjalnych dostawców,
  • przeprowadzanie negocjacji cen,
  • okresowa kontrola dostawców oraz kształtowanie współpracy z nimi,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy w obszarze zewnętrznym,
  • analiza zużycia i zapotrzebowania na materiały:
  • prognozowanie potrzeb działu produkcji i działu sprzedaży,
  • sprawdzenie dostaw,
  • odbiór ilościowy i kontrola jakościowa,
  • raportowanie do przełożonego bieżącej działalności, a także istotnych informacji rynkowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracy w branży elektrycznej,
  • dobra obsługa komputera (MS Office),
  • umiejętność koordynacji wielu zadań jednocześnie,
  • koncentracja na zadaniach i realizowaniu celów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i doświadczenia,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy,
  • przyjazną atmosferę pracy.