W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
Specjalista ds. Wsparcia IT
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
TWOJA ROLA

Będziesz odpowiedzialny / odpowiedzialna za codzienne wsparcie infrastruktury IT oraz użytkowników IT w lokalizacjach lokalnych i zdalnych, a także przygotowanie i prowadzenie nowych projektów.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?
  • Obsługa zapytań użytkowników dotyczących systemów komputerowych i sprzętu IT
  • Instalowanie, konfigurowanie i nadzorowanie prawidłowego działania infrastruktury i sprzętu IT
  • Współpraca ze wszystkimi pracownikami IT w kraju i za granicą (Europa środkowo-wschodnia)
  • Przygotowanie i realizacja projektów lokalnych i zagranicznych
  • Zarządzanie zasobami IT
  • Wsparcie wyboru i zakupu sprzętu IT
  • Uzupełnianie i weryfikowanie dokumentacji IT
CHĘTNIE Z TOBĄ POROZMAWIAMY, JEŻELI:
  • Masz min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku (usługi wdrożeniowe i dostawcze, utrzymanie środowiska komputerowego: komputery, drukarki, serwery, sieci)
  • Znasz sieci komputerowe
  • Doskonale radzisz sobie z analizą i rozwiązywaniem problemów, lubisz i potrafisz udzielać pomocy użytkownikom (w obszarze IT)
  • Umiesz pracować pod presją czasu
  • Jesteś niezależną, samodzielną, dobrze zorganizowaną i otwartą osobą, która potrafi dobrze mówić i pisać po angielsku
  • Znasz urządzenia sieciowe Cisco/HP i ich konfigurację to będzie to dużym plusem
  • Masz prawo jazdy kat. B i możliwość podróżowania na krótkie (w PL, kilka razy w miesiącu) i długie (w CE, kilka razy w roku) dystanse.
CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań i ciekawych ludzi w międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do najnowszych technologii i najlepszych marek rozwiązań i usług IT

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.