ZAMEL to polski producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE i SUPLA, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. technologii SMT
Miejsce pracy: Pszczyna
OBOWIĄZKI:
  • obsługa maszyn SMT,
  • optymalizacja procesu produkcyjnego na stanowisku w celu zwiększania efektywności,
  • analiza defektów SMT i wskazywanie prawdopodobnych przyczyn ich powstawania,
  • proponowanie i wdrażanie akcji korekcyjnych,
  • zapewnienie bezpośredniego wsparcia procesu produkcyjnego,
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją produkcyjną.
WYMAGANIA:
  • znajomość j. angielskiego technicznego w mowie i w piśmie,
  • wykształcenie średnie techniczne w zakresie elektroniki, automatyki, informatyki, robotyki, telekomunikacji lub pokrewne,
  • umiejętność rozpoznawania komponentów elektronicznych i ich klasyfikacji,
  • doświadczenie zawodowe w branży SMT mile widziane,
  • wysoka kultura osobista,
  • rzetelność, odpowiedzialność, pomysłowość,
  • prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • koordynowanie prac nad projektem badawczo-rozwojowym,
  • możliwość rozwoju naukowego,
  • pracę na pełny etat,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w młodym i aktywnym zespole.