Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Specjalista ds sprzedaży
Miejsce pracy: Jasienica
Numer: StPr/21/0710
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie hurtowni budowlanej. Prace przy sprzedaży materiałów i narzędzi budowlanych oraz elementów małej architektury, wyposażenia domów i ogrodów. Zamawianie towarów, gospodarka magazynowa, nawiązywanie kontaktów z nowymi z dostawcami i klientami, działania marketingowe w internecie.Umowa o pracę .Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od pon. do pt. .
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie kierunek bez znaczenia. Wymagana bardzo dobra umiejętnośc obsługi komputera. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy kat B, umiejętności interpersonalne, otwartość, uczciwość, sumienność, samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjnośćMile widziane doświadczenie w branży, umożliwiamy wysokie wynagrodzenie, pracę w zgranym zespole .

Miejsce pracy:

Jasienica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej