Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. powstała w 1922 roku jako firma RORI. Od 1992 roku rozwijamy się jako firma prywatna obsługując klientów na terenie całego kraju, a także poza granicami. Wykonujemy przede wszystkim skomplikowane i mocno uszlachetnione, jednostkowe opakowania kartonowe dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i spożywczej. W pracy największy nacisk kładziemy na obsługę klienta. Kolejnym krokiem w rozwoju jest powołanie oddziału druku cyfrowego.

czksa.com.pl / roribox.com

Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Cieszyn
Zakres obowiązków:
  • obsługa klientów firmy,
  • współpraca z działem technicznym i produkcyjnym,
  • współpraca z reprezentantami firmy z rynku polskiego i czeskiego,
  • praca w systemie ERP oraz CRM firmy,
  • obsługa korespondencji,
  • wykonywanie kalkulacji produktowych i ofert,
  • fakturowanie.
Wymagania:
  • zatrudniona osoba powinna być zorganizowana i kontaktowa,
  • jest niezbędne aby zatrudniona osoba była w stanie samodzielnie rozwiązywać powierzone zadania,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywna znajomość języka czeskiego będzie atutem.
Oferujemy:
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zróżnicowaną pracę przy wdrożeniach projektów opakowań dla renomowanych międzynarodowych marek z branży spożywczej, kosmetycznej i farmaceutycznej,
  • pracę w stabilnej firmie, która działa w branży o dobrych perspektywach,
  • zawsze nowe wyzwania i odpowiadające im nagrody finansowe,
  • pracę w biurze w Cieszynie,
  • umowę o pracę.