Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Firma REKORD SI Sp. z o.o. z Bielska-Białej, wiodący producent oprogramowania dla urzędów i przedsiębiorstw poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:
  • Przygotowywanie dokumentów handlowych - umowy, oferty, zamówienia, dokumentacja przetargowa
  • Bezpośrednie prezentacje i wizyty u Klientów - obszar kraju
  • Udział w konferencjach - prezentacja produktów i usług
  • Proponowanie rozwiązań informatycznych odpowiadających potrzebom Klientów z oferty Przedsiębiorstwa
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Utrzymanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności interpersonalne (komunikatywność, ciekawość świata, otwartość)
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami ICT
  • Prawo jazdy kategorii B
Mile widziane
  • Znajomość rynku rozwiązań informatycznych w dziedzinie związanej z administracją publiczną lub zarządzaniem przedsiębiorstwem
  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Umiejętność negocjacji
  • Znajomość zasad przyznawania środków z Funduszy Europejskich
Zapewniamy:
  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Współpracę w przyjaznej atmosferze
  • Narzędzia pracy
  • Wsparcie mentora podczas wdrażania do przedsiębiorstwa

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
administratorem Pani/Pana danych osobowych jest REKORD SI Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Bardzo prosimy o zamieszczenie w Pana/Pani ofercie pracy (w CV) informacji o następującej treści:Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.