Oferta przeniesiona do archiwum

EUROFIRANY B.B. CHOCZYŃSCY Sp.J.

W związku z dynamicznym rozwojem i dalszymi planami strategicznymi Naszej Firmy

poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej
Miejsce pracy: Żywiec

OPIS STANOWISKA:

  • Współpraca z obecnymi kontrahentami zagranicznymi oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • Nadzór nad realizacją, poprawnością i terminowością dostaw,
  • Bieżąca aktualizacja i promocja oferty produktowej na platformie sprzedażowej,
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych obowiązków.

WYMAGANIA:

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego,
  • Praktyczna znajomość zasad działania platform sprzedażowych (np. ebay, amazon, allegro itp.),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji,
  • Bardzo dobra znajomość programów Excel, Word.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Karta zniżkowa na nasze produkty,
  • Paczki świąteczne,
  • Rozwój zawodowy - system szkoleń.
W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych".