Oferta przeniesiona do archiwum
Od nas dostaniesz:
  • umowę o pracę w Centrum Usług Finansowych mBanku
  • konkursy sprzedażowe
  • kartę sportową
  • prywatną opiekę medyczną
  • przejrzysty system wynagradzania
  • dostęp do bazy szkoleń
Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Specjalista ds. sprzedaży kredytów firmowych

miejsce pracy: Bielsko-Biała, Nr ref.: RKM/006/0319

Twoje zadania:

  • obsługa istniejącego portfela klientów
  • współpraca z pośrednikami (szczególnie brokerami)
  • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

Potrzebne Ci będzie:

  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
  • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
  • otwartość na pozyskiwanie nowych klientów firmowych
  • dobra znajomość produktów depozytowych, kredytowych
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • prawo jazdy kat. B