Poszukiwany/Poszukiwana
Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Twój zakres obowiązków:
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne (generalne wykonawstwo -budownictwo wielorodzinne) oraz do działów wsparcia,
  • Weryfikacja napływających aplikacji zgodnie z profilem stanowiska,
  • Poszukiwania potencjalnych kandydatów metodami tradycyjnymi oraz metodą Direct Search,
  • Tworzenie i publikowanie ogłoszeń o pracę,
  • Zarządzanie bazą aplikacji,
  • Przygotowywanie opinii i rekomendacji,
  • Raportowanie działań rekrutacyjnych,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • Współpraca z dyrektorami regionalnymi.
Nasze wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, zwłaszcza w obszarze szeroko rozumianego budownictwa wielorodzinnego, inżynieryjnego,
  • Mile widziane doświadczenie w innych obszarach HR,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Samodzielność oraz zorientowanie na rezultat,
  • Bardzo dobra znajomość programu Office.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego,
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy.
To oferujemy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karty sportowe
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
  • Wyjazdy integracyjne
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.