Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy im wsparcie w znalezieniu pracy zgodnie z ich pasjami, wartościami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. planowania produkcji/kontaktu z klientem. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty. Zapraszamy do aplikowania.

Specjalista ds. Planowania Produkcji
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 07/2021/BA/SPP/B
Główne zadania:
  • przyjmowanie zamówień od klientów,
  • planowanie produkcji,
  • współpraca z dostawcami,
  • kontrola i optymalizacja stanów magazynowych,
  • obsługa portali klientów.
Wymagania:
  • minimum dwuletnie doświadczenie w planowaniu produkcji w branży motoryzacyjnej,
  • dobra znajomość Excela oraz systemu MRP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.