Ogłoszenie numer: 3705417, z dnia 2020-09-30

Drewnostyl Spółka z o. o. jest największą firmą handlową w tej części Europy, specjalizującą się w handlu materiałami drzewnymi do produkcji okien i drzwi. Współpracujemy z ponad 600 firmami z Polski Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec i Litwy.

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: śląskie / Skoczów

Opis stanowiska

  • zapewnienie dobrej obsługi klienta poprzez bezpośrednią współpracę z przedstawicielem handlowym ze Słowacji i Czech
  • zamówienia towarów
  • rozwiązywanie problemów w odpowiednim czasie
  • udzielanie wyjaśnień (zarówno pisemnie, jak i telefonicznie)
  • monitorowanie sytuacji sprzedażowo – rozliczeniowej
  • praca z systemem SUBIEKT
  • współpraca z bezpośrednimi przełożonymi oraz innymi specjalistami ds. obsługi klienta

Wymagania

  • mile widziany język słowacki lub czeski
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • wcześniejsze doświadczenie na stanowisku obsługi klienta (pożądane)
  • odpowiedzialność
  • umiejętność wielozadaniowości
  • umiejętność ustalania celów i szybkość reakcji
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • praca w godzinach 8-16 (pon.- pt)
  • praca w zgranym zespole
  • wszystkie wymagane narzędzia i szkolenia
  • praca w firmie o uznanej marce
  • młody, profesjonalny, dynamiczny zespół i międzynarodowe środowisko