Transition Group jest firmą doradztwa personalnego. Dla naszego, wywodzącego się ze Szwajcarii Klienta - dostawcy rozwiązań z obszaru uszczelnień i przeciwdrganiowych, szukamy najlepszego kandydata / kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta / Sales Support Agent

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • telefoniczny kontakt z klientami
  • wsparcie działu sprzedaży w odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • podstawowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów dla potencjalnych i stałych klientów
  • aktualizowanie danych klientów w bazie firmy
  • rozpatrywanie reklamacji
  • przygotowywanie i archiwizowanie zamówień, ofert i umów
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy, w zakresie bieżącej realizacji umów dla klientów (terminy, logistyka)
  • kierowanie wewnętrznym obiegiem dokumentacji
  • zarządzanie współpracą z dostawcami
  • współpraca z centralą firmy w Szwajcarii

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub w obszarze marketingu i sprzedaży mile widziane
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom B2
  • doświadczenie w obsłudze /wsparciu sprzedaży produktów technicznych mile widziane
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • zorientowanie na cel i wysoką jakość pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji
  • umiejętność współpracy w zespole
  • znajomość narzędzi IT (MS Office, programy sprzedażowe)

Pracodawca oferuje:

  • pracę w firmie międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się w Polsce
  • możliwość rozwoju środowisku zawodowym o wysokiej kulturze pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę