Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0596
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie akt osobowych pracowników, Czynności związane z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników, Sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych i świadectwa pracy dla pracowników, Sporządzanie deklaracji i zaświadczeń dla pracowników, Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień itp., Sporządzanie listy płac - znajomość zasad wyliczania poszczególnych składników wynagrodzeńŚcisła współpraca z klientami w zakresie spraw bieżącychUmowa na okres próbny 1 miesiąca z możliwością przedłużenia.Praca od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera i program płatnik
Uprawnienia: KADRY-PŁACE,ZUS

Wymagania inne:

Wykształcenie min.średnie ogólnokształcące. Wymagane 2 letnie doświadczenie w rozliczaniu firm z ponad 20 pracownikami na samodzielnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 847 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej