Oferta przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 2280446, z dnia 2019-02-12

W związku z dynamicznym rozwojem firma MDM NT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej poszukuje kandydatki/kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem zatrudnienia
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • naliczanie wynagrodzeń oraz podatku dochodowego i składek ZUS pracowników oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie deklaracji, raportów i sprawozdań do ZUS, US, GUS oraz bieżąca współpraca z tymi instytucjami
  • sporządzanie rocznych rozliczeń dla pracowników i zleceniobiorców (PIT-11)

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • dobra znajomość obsługi programu Płatnik
  • znajomość programu IFS mile widziana
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • skrupulatność i dokładność w pracy z dokumentami
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • pakiet szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie