Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą elektroniką i automatyką przemysłową. Projektujemy, programujemy oraz modyfikujemy nowe / istniejące linie produkcyjne,  świadczymy usługi z zakresu utrzymania ruchu oraz usprawniamy procesy produkcyjne.

Specjalista ds. automatyki przemysłowej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • czynny udział w projektowaniu i programowaniu nowych linii produkcyjnych: dobór sprzętu, tworzenie dokumentacji, przygotowywanie szaf sterowniczych i układów sterowania, przygotowanie algorytmu pracy i oprogramowania aplikacyjnego, uruchomienie na obiekcie, przygotowanie instrukcji obsługi i dokumentacji powykonawczej,
  • udział w spotkaniach projektowych z klientem i członkami zespołu,
  • usprawnianie procesów produkcyjnych,
  • usprawnianie i modernizacje pracujących urządzeń,
  • diagnozowanie uszkodzeń i naprawa maszyn.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe: inż. automatyka i robotyka lub pokrewne,
  • umiejętność tworzenia oprogramowania aplikacyjnego dla sterowników PLC (SIEMENS / ALLEN BRADLEY),
  • umiejętność tworzenia oprogramowania aplikacyjnego dla paneli HMI i / lub systemów SCADA,
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
  • podstawowa znajomość norm i systemów bezpieczeństwa,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jady kategorii B.
Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność programowania układów napędowych,
  • umiejętność programowania manipulatorów przemysłowych,
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa maszyn i urządzeń,
  • wiedza z zakresu hydrauliki i pneumatyki,
  • znajomość dodatkowego języka (niemiecki, hiszpański, włoski, francuski).
Oferujemy:
  • bardzo dobre wynagrodzenie,
  • udział w interesujących projektach,
  • profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy,
  • możliwość ciągłego rozwoju (poparta certyfikowanymi szkoleniami),
  • współpracę z profesjonalnym zespołem fachowców,
  • pakiety świadczeń dodatkowych (MultiSport, opieka medyczna).