Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Sortowacz
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/23/0106
OBOWIĄZKI:
Sortowanie produktów lub materiałów z uwzględnieniem celu sortowania, np. przygotowanie do pakowania, magazynowania, transportu itp. wyodrębnianie wybrakowanych produktów, dbanie o należyty stan techniczny urządzeń sortowniczych, przestrzeganie instrukcji eksploatacji urządzeń sortowniczych oraz przepisów bhp, ochrony ppoż i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy. Praca 150 godzin miesięcznie, wg grafiku trzyzmianowa od poniedziałku do soboty, na terenie województwa śląskiego i całej Polski. Proponowane wynagrodzenie brutto: 24 PLN/godz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie i doświadczenie nie są wymagane, konieczna komunikatywna znajomość języka rosyjskiego (praca w zespole rosyjskojęzycznym) i gotowość do pracy: stojącej, związanej z dźwiganiem do 30 kg, zmianowej, wyjazdowej.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej