REWIT (członek międzynarodowej sieci firm audytorskich Moore Global) to licząca się na rynku Grupa Kapitałowa o bogatym doświadczeniu ze 100% polskim kapitałem, zbudowana na silnym rodzinnym fundamencie. Dwadzieścia pięć lat historii i budowania nowoczesnej i profesjonalnej kancelarii biegłych rewidentów zaowocowało wysoką oraz stabilną pozycją na rynku. REWIT Południe Sp. z o.o. to integralna część Grupy REWIT. Firma powstała w 2008 roku, jako wynik współpracy i doświadczenia REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. z Gdańska oraz Kancelarii Radców Prawnych Marek Płonka & Partnerzy.

Misją firmy jest pełne zaspokojenie potrzeb Klientów w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej oraz rozliczeń podatkowych w formie profesjonalnych usług audytorskich, konsultingowych i księgowych. Niesienie pomocy i doradztwo to najczęstsze działania podejmowane przez pracowników REWIT.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Kluczowe obowiązki:
  • Obsługa klientów w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, w tym samodzielne przygotowywanie rozliczeń podatkowych w zakresie PIT/CIT, VAT
  • Bieżący kontakt z Klientami (w tym w języku angielskim)
  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz sprawozdań do US, ZUS, GUS, NBP
Jakich kompetencji poszukujemy?
  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • 5 lat doświadczenia, w tym minimum 2 lata w biurze rachunkowym na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość programu Comarch ERP Optima (znajomość programów Symfonia, Enova365 będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra znajomości pakietu Office
  • Inicjatywa i samodzielność oraz zadaniowe podejście do pracy
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków
Standard zatrudnienia:
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazna atmosfera pracy – szacunek i zaufanie
  • Dofinansowanie karty Multisport i ubezpieczenia