Oferta przeniesiona do archiwum
Kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne.

Nigdy nie byliśmy zdania, że dyplomy i ukończone uczelnie są wyznacznikiem wiedzy. Doświadczenie pokazuje, że najważniejsze są chęć ciągłego uczenia się i pasja. Jeżeli chcesz pracować w gronie pasjonatów – dołącz do nas! Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczna forma współpracy i wiele więcej – zobacz, co jeszcze możemy Ci zaproponować!

Sales Manager DataCenter Services
Miejsce pracy: Żywiec
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży usług DataCenter świadczonych przez firmę Infomex, budowa i rozwój kanału sprzedaży;
  • Pozyskiwanie nowych klientów na usługi DataCenter;
  • Generowanie projektów sprzedażowych DataCenter w oparciu o istniejącą bazę klientów we współpracy z Działem Handlowym;
  • Merytoryczne przygotowanie propozycji rozwiązań dla klientów;
  • Przygotowanie ofert handlowych oraz realizacja sprzedaży;
  • Przegotowywanie i dbałość o aktualność materiałów handlowych (draftów umów, katalogów, szablonów ofert itd…);
  • Nadzór nad istniejącymi umowami DataCenter;
Wymagania:
  • Doświadczenie handlowe - sprzedaż usług IT;
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów biznesowych;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętności prezentacyjne;
  • Znajomość psychologii klienta;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientem;
  • Znajomość usług świadczonych przez Centra Danych;
  • Znajomość zagadnień związanych z informatyzacją przedsiębiorstw;
  • Znajomość rozwiązań serwerowych, bezpieczeństwa danych, oraz Cloud Computing;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych, prawo jazdy kat. B;
  • Aktywność w działaniu i nastawienie na realizację celów;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej i umów współpracy.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności;
  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie;
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i  w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z  dnia 2016.05.04), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez administratora oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez administratora*

*w  przypadku chęci wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przechowywanie Pana/Pani danych przez administratora w celu ewentualnego uwzględnienia Pana/Pani kandydatury w przyszłych rekrutacjach proszę zamieścić również fragment oznaczony kursywą (zgoda ta jest dobrowolna)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.