Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/2176
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu; prowadzenie załadunku, rozładunku oraz układania towaru w magazynie, ciężka praca fizyczna. Praca w wymiarze 1/2 etatu, od poniedziałku do piątku w godzinach między 6.00 a 22.00, 3-zmianiowy system. Miejsce wykonywania pracy - na terenie całego kraju (obecnie Biesko-Biała lub Kaniów).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Uprawnienia: kierowca operator wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych

Wymagania inne:

Wymagane posiadanie uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych, brak przeciwwskazań do ciężkiej pracy fizycznej, do pracy na wysokości powyżej 3 m, brak uczuleń.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej