Oferta przeniesiona do archiwum

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie - Business Equal Park, a także Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu. Dołącz do pracowników Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.A, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Projektant Instalacji HVAC
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • aktywna współpraca z Działem Przygotowania Inwestycji oraz Działem Realizacji Inwestycji podczas całego procesu projektowo -realizacyjnego,
  • analizy przedprojektowe i przygotowanie danych do wniosków o uzyskanie Warunków Technicznych,
  • aktywny udział w negocjacjach z gestorami i właścicielami sieci w celu uzyskania optymalnych rozwiązań projektowych i realizacyjnych,
  • opracowanie kompletnych projektów budowlanych w zakresie niezbędnym do uzyskania PnB,
  • opracowanie kompletnych projektów wykonawczych,
  • nadzór autorski na budowach,
  • opracowywanie rewizji do wykonanych rysunków wykonawczych i dokumentacji powykonawczej,
  • analiza i dobór optymalnych rozwiązań projektowych (pod względem ekonomicznym, funkcjonalnym),
  • kontrola , nadzór i planowanie prac asystentów,
  • analiza, ocena , sprawdzanie dokumentacji projektowej innych projektantów
Wymagania:
  • - wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria środowiska lub podobne,
  • - min. 3 letnie doświadczenie przy projektowaniu instalacji wewn. lub sieci zewn.
  • - biegłość w obsłudze programu AutoCAD oraz programów obliczeniowych ,
  • - znajomość języka angielskiego,
  • - doświadczenie przy projektowaniu instalacji w obiektach biurowych.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę przy projektach w kraju i za granicą
  • udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników
  • komfortowe warunki pracy