Poszukiwany/Poszukiwana
Projektant ds. Instalacji, Przyłączeń i Sieci
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Twój zakres obowiązków:
  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz powykonawczych w zakresie instalacji i sieci wraz z niezbędnymi obliczeniami i uzgodnieniami,
  • Kompletowanie dokumentacji projektowej,
  • Wykonywanie rysunków i pozostałej dokumentacji w oprogramowaniu CAD,
  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów,
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów,
  • Optymalizacja kosztów instalacji,
  • Prowadzenie nadzorów autorskich.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie instalacji,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji,
  • Uprawnienia do projektowania w zakresie sieci instalacji bez ograniczeń,
  • Znajomość oprogramowania AutoCad,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz konstruktywnego myślenia,
  • Elastyczność działania w zmieniających się warunkach.
To oferujemy:
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Karty sportowe,
  • Szkolenia specjalistyczne,
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego.
Benefity:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karty sportowe
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
  • Wyjazdy integracyjne
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Obowiązek informacyjny – przy przetwarzaniu danych w celach rekrutacyjnych:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jedna ze spółek z grupy kapitałowej Murapol dalej jako: „Spółka”, która prowadzi rekrutację na stanowisko, na które Pan/Pani aplikował/-a, wskazana w ogłoszeniu o pracę.
Powołany został Inspektor Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się pisząc na adres Administratora: ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko – Biała lub na adres e-mail iod@murapol.pl.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzonymi rekrutacjami, w tym w celu prowadzonej aktualnie rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych będzie:
(i) niezbędność do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie przed zawarciem umowy
(ii) udzielona zgoda
(iii) niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze
(iv) niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora np. takich jak udzielania odpowiedzi na Pana/Pani pisma i wnioski.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.Okres przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane. Okres przez który Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane to:
(i) 2 lata – jeśli zostanie udzielona zgoda na przyszłe rekrutacje
(ii) do 50 lat – jeśli doszło do zawarcia stosownej umowy (np. umowa o pracę),
(iii) 12 miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji – jeśli nie doszło do zawarcia stosownej umowy i nie została udzielona zgoda na przyszłe rekrutacje.

Posiada również Pani/Pan prawo do:
(i) cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
(ii) żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pana/Pani sprostowania danych,
(iii) żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia,
(iv) usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania;
(v) wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Pana/Pani danych osobowych (vi) przeniesienia Pana/Pani danych osobowych.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Administratora ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie korzysta z systemów służących do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym również w formie profilowania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych prosimy kierować na adres Administratora z dopiskiem "Dane osobowe”.

Pani/Pana dane mogą być przekazywane procesorom w związku ze zleconymi przez Administratora działaniami realizowanymi w imieniu Administratora.