Oferta przeniesiona do archiwum
Programista Frontend
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Rozwijanie aplikacji webowych używanych do zbierania oraz przetwarzania i prezentacji danych z monitoringu kilkunastu tysięcy pojazdów
  • Obsługa wewnętrznego systemu zarządzania umowami
WYMAGANIA:
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript oraz TypeScript
  • Bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3
  • Dobra znajomość frameworka Angular
  • Dobra znajomość systemu kontroli wersji GIT
FIRMA OFERUJE:
  • Wynagrodzenie od 6 000 zł – 11 000 zł brutto (zależne od doświadczenia)
  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej na rynku pozycji
  • Pakiet benefitów: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na życie
  • Jasna ścieżka kariery – matryca kompetencji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu)
  • Pracę w kompetentnym zespole doświadczonych programistów
  • Creative Room
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego na szkoleniach i konferencjach branżowych
  • Opłacane przez firmę lekcje języka angielskiego
  • Cotygodniowe szkolenia i warsztaty wewnętrzne
  • Wyjazdy na konferencje i meetupy
  • Dwa razy w tygodniu świeże owoce dla pracowników
  • Zdrowe podejście, zrozumienie, otwartość, szczerość i przejrzystość na każdym poziomie
Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).