Dla renomowanej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukujemy inżynierów produktu do pracy w nowo otwartym centrum inżynieryjnym. Firmę cechuje uporządkowany system pracy, bardzo dobre warunki, stabilne zatrudnienie i możliwości dalszego rozwoju. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Product Maintenance Engineer (automotive)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 09/2021/AM/PME/BB
Główne zadania:
  • udoskonalanie i modyfikowanie istniejących produktów (z naciskiem na fazę rozwoju produktu, Change Management),
  • współpraca z pozostałymi inżynierami z różnych działów od fazy zapytania po masową produkcję (projektowanie, testowanie – prototyp, walidacja, produkcja),
  • testowanie i wdrażanie nowych koncepcji do seryjnej produkcji, monitorowanie zmian, działania walidacyjne, definiowanie specyfikacji testów,
  • zaznajamianie się ze specyfikacjami i wymaganiami głównych producentów motoryzacyjnych,
  • udział w definiowaniu i analizie wymagań klienta,
  • działania związane z zarządzaniem zmianami w produkcie,
  • proponowanie rozwiązań na potrzeby czołowych producentów na rynku motoryzacyjnym,
  • sprawdzanie niezbędnej dokumentacji dla różnych faz cyklu produktu.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (mechanika, budowa maszyn lub kierunek pokrewny),
  • doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji produktów w branży motoryzacyjnej (Inżynier Produktu, Inżynier Walidacji, Inż. ds. Prototypów, Inżynier Projektu, R&D, itp ),
  • znajomość zagadnień związanych z mechaniką lub elektryką,
  • dobra znajomość języka angielskiego i znajomość języka niemieckiego lub francuskiego,
  • mile widziana wiedza z zakresu komponentów plastikowych i tworzyw sztucznych,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.
Korzyści:
  • pracę w stabilnej, renomowanej i stale rozwijającej się międzynarodowej organizacji,
  • dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne i dynamiczne środowisko pracy,
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • atrakcyjne zarobki,
  • pakiet benefitów (premie, vouchery, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, nauka języka).
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.