Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Pracownik socjalny
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/0042
OBOWIĄZKI:
- rozpoznawanie sytuacji rodzinnej dziecka umieszczonego w placówce opiekuńczo-wychowawczej;- inicjacja działań niezbędnych do unormowania sytuacji rodziny i umożliwienie powrotu dziecka do rodziny;- praca z rodziną dziecka;- pozyskiwanie i współpraca z rodzinami zaprzyjaźnionymi wychowanków;- współtworzenie diagnozy, planów pomocy dziecku oraz ich modyfikacji;- pomoc wychowankom w procesie usamodzielnienia;- kontakt z kuratorem sadowym, policją, sądem, szkołą, powiatowym centrum pomocy rodzinie, ośrodkami pomocy społecznej, ośrodkami adopcyjno-opiekuńczymi i innymi organizacjami zajmującymi się statutowo pomocą rodzinom;- znajomość przepisów prawa bezpośrednio związanych z wykonywana pracą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: Obsługa komputera - Microsoft Office

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : efektywne rozplanowanie i wykorzystanie czasu pracy[Umiejętność 1] : komunikatywność i wysoka kultura osobista[Inne] : Kandydat powinien posiadać umiejętność praktycznego poruszania się w ruchu drogowym, zaświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, znajomość przepisów ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz powinien cechować się uczciwością, prawdomównością i rzetelnością.

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie