Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2736
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie sprzętu i urządzeń kuchennych do pracy, a także surowców i półproduktów do sporządzania posiłków typu fast food, przyjmowanie i realizowanie zamówień, utrzymywanie porządku, czystości i higieny stanowiska pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, minimum 3 miesiące doświadczenia, umiejętność pracy zespołowej, rozróżnianie sprzętu i urządzeń kuchennych, umiejętność przygotowywania potraw i dobierania, receptur oraz składników, komunikatywna znajomość języka rosyjskiego z uwagi na współpracowników posługujących się językami wschodniosłowiańskimi, dyspozycyjność odnośnie pracy zmianowej i w różnych miejscack kraju

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej