Oferta przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 2232000, z dnia 2019-01-06

Przedsiębiorstwo REMGAZ sp. z o. o. zajmuje się konfekcjonowaniem, produkcją i sprzedażą gazów technicznych. Oferujemy wszelkiego rodzaju mieszanki spawalnicze a także gazy czyste i techniczne do zastosowań przemysłowych. Posiadamy oddziały produkcyjne i handlowe w Pszczynie, Rudołtowicach, Bytomiu i w Sobótce.

Firma REMGAZ funkcjonuje od 1993 jest stabilna organizacyjnie i finansowo.

Pracownik produkcyjno - magazynowy

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

Opis stanowiska

  • Poszukujemy pracownika produkcji i magazynu,
  • Podstawowe obowiązki: przygotowanie butli gazowych do napełniania i legalizacji, napełnianie butli gazami technicznymi, obsługa magazynowa procesów produkcji i sprzedaży.

Wymagania

  • Uczciwość, zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień mechaniki,
  • Uprawnienia na wózki widłowe,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Prawo jazdy.

Oferujemy

  • Szkolenie wdrożeniowe,
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju i awansu.