Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik operacyjny – wsparcie Supply Chain
Miejsce pracy: Cieszyn | Numer ref.: POW/011/MKO

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony do końca października 2021
  • Praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Szkolenie wdrożeniowe w oddziale firmy a następnie realizowanie pracy w formie home-office
  • Sprzęt niezbędny do pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów ManpowerGroup (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport)

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (telefoniczną i mailową)
  • Umiejętność obsługi pakietu Office (zwłaszcza programu Excel)
  • Komunikatywność, otwartość
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dział logistyczny/ dział zakupów)

Zadania:

Dział planowania surowców:

  • Planowanie zakupów
  • Kontakt z dostawcami
  • Wysyłka zamówień na surowce
  • Uzgodnienie dat dostaw
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Kontakt z urzędami celnymi i agencjami celnymi

Dział obsługi klienta korporacyjnego:

  • Praca operacyjna z danymi
  • Analiza danych, przygotowywanie raportów i zestawień
  • Kontakt z Klientem
  • Koordynowanie pracy pod względem logistycznym (magazyn, transport)