Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracownik obsługi technicznej
Miejsce pracy: Ustroń
Numer: StPr/22/0898
OBOWIĄZKI:
• Dokonywanie doraźnych i okresowych przeglądów technicznych powierzonych obiektów i urządzeń.• Przeprowadzanie konserwacji i napraw uszkodzonego wyposażenia, urządzeń oraz wymiana części.• Usuwanie w trybie pilnym zgłoszonych usterek powodujących zakłócenia i niedogodności w eksploatacji obiektu.• Wykonywanie prac modernizacyjnych, remontowych oraz konserwacji instalacji i urządzeń wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych, sanitarnych.• Zapobieganie powstawaniu awarii i uszkodzeń sprzętu, instalacji i narzędzi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: konserwator budynku
Uprawnienia: konserwacji sprzętu i wykonywania drobnych napraw

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie[Umiejętność 1] : doświadczenie w pracy na stanowisku konserwatora/pracownika technicznego (mile widziane) • komunikatywność i orientacja na klienta •

Miejsce pracy:

Ustroń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie