Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osóba na stanowisko:

Pracownik kontroli jakości (m/k)
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Nr ref.: PKJ/CZE/0422
Obowiązki:
  • kontrola jakości wyrobów,
  • pakowanie wyrobów,
  • odział w działaniach doskonalących w obszarze kontroli jakości.
Wymagania:
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego, wyobraźnia przestrzenna,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w kontroli jakości.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowej,
  • wynagrodzenie: 3010 zł brutto/miesięcznie + premie ok. 600 zł,
  • pracę w systemie dwuzmianowym,
  • pracę w świetnej lokalizacji (możliwy dojazd autobusem nr 50 i VII bezpośrednio do firmy),
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy.