Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik hali - kasjer
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1807
OBOWIĄZKI:
Profesjonalne doradztwo i codzienna obsługa klientów, uzupełnianie towarów na półkach, dbanie o dostępność asortymentu oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów, współdziałanie w tworzeniu wizerunku MAKRO jako firmy przyjaznej klientowi, obsługa klientów na stanowiskach kasowych, prawidłowe naliczanie i pobieranie należności za zakupione towary oraz rozliczanie utargu.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia.Praca w systemie trzyzmianowym w godz. 05.00-13.15, 13.00-21.15, 21.00-05.15 (pon-nd). Istnieje możliwość dopasowania godzin pracy do rozkładu jazdy autobusów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe (kierunek bez znaczenia), mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz posiadanie książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych. Konieczna dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność, umiejętność rozmowy z Klientem oraz chęć rozwoju w tym obszarze.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej