Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2250
OBOWIĄZKI:
Czyszczenia maszyn według zleceń, czyszczenie powierzchni płaskich, utrzymywanie terenów zewnętrznych (koszenie, plewienie) selektywna zbiórka odpadów, doczyszczanie ręczne zabrudzeń w opakowaniach zwrotnych, usuwanie etykiet z opakowań zwrotnych. Praca w ramach umowy zlecenie w wymiarze 40 godzin tygodniowo w Bielsku-Białej oraz na obszarze województwa śląskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku, sprawność fizyczna, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, posiadanie zdolności manualnych, umiejętność obsługi kosiarki i kosy spalinowej.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej